Home » 2014 » November » 2 » Ujit shtëpiake filtra Columbia
7:47 AM
Ujit shtëpiake filtra Columbia

Ujit shtëpiake filtra Columbia

Ujit shtëpiake filtra ColumbiaShitje Çmimi: 119.00 €
krahasuar me: 500.00 €
Ju Kurseni: 381,00 €
Produkt ID: uji_filter_columbia
Prodhuesi: Camelot Tel: 049674558
 

 -  E dini se klori qe gjendet ne ujin tone te pijshem eshte shkaku baze i kancerit,aborteve, demtimeve ne hepar dhe veshka, probleme ne riprodhim dhe ne fertilitet( pjellori), semundje renale, hipertension, demtime te sistemit imunitar dhe ne shume te tjera.

 -  Ju tremb mendimi se uji i cesmes permban nje kokteil helmesh si pervec klorit, fibra amianti nga tubacionet prej amianti, plumb nga tubacionet prej plumbi, insekticide kimike nga plehrat kimike te bujqve dhe shume te tjera?

 -  Sot ne cdo familje nga studimet statistike ekziston te pakten nje person qe semuret nga zemra ose nga kanceri.

 -  Keni pyetur ndonjehere vehten dhe keni menduar se meqe 70% e trupit te njeriut perbehet nga uji, atehere ne rast se nuk eshte absolutisht i paster uji i pijshem sa probleme mund te krijohen ne shendetin tone?

 -  Keni menduar sa para harxhoni per uje te ambalazhuar te cilesise se dyshueshme te cilat shume here jane tjetersuar per shkak vetem te temperaturave te larta dhe te ruajtjes jo te sakte te tyre? Akoma nese gatuanit, pergatitni pijet tuaja, pini dhe lani frutat dhe perimet tuaja me uje shisheje sa litra do te donit ne dite? Te pakten 10 pra 300 litra ne muaj dhe ne vit mese 3600 litra dhe do paguanit te pakten mbi 1900 euro.

Organizata Nderkombetare e Shendetit Camelot me njohurite e saj rreth ujit dhe me 30 vjet prani ne tregun grek ka zgjidhjen e sigurte per problemin tuaj.

Zgjidhja
Sistemi familjar i pastrimit te ujit Columbia eshte i domosdoshem per cdo shtepi sepse tashme eshte vertetuar se uji i cesmes eshte faktori kryesor i sklerizimit te arterieve, kardiopative, difekteve kardiake, nefropative, presionit te larte, semundje kanceri dhe shume semundjeve te tjera degjenerative.

Nga se eshte ndertuar Columbia
Mbeshtjella e jashtme eshte nga celik kirurgjik i paoksidueshem me garanci per gjithe jeten. Jashte dhe brenda sistemi Columbia eshte ndertuar me besueshmeri dhe cilesi nga materiale te miratuara. Ne cdo hap ndertimi te sistemit Columbia behen kontrolle cilesie, qe te konfirmohet se cdo sistem Columbia eshte absolutisht sipas standarteve te prodhimit qe jane vendosur.

Stade te pastrimit te ujit
Columbia water system perbehet nga nje filter per pastrimin e ujit.

Filter kembimi Columbia water Purifying e teknologji Nano Impregnate Technology - me pore me te vegjel se 0,2 mikron
Filtri i formes speciale Columbia Water Purifying me teknologjine Nano Impregnate Technology dhe me karbon kompakt farmaceutik nga levozhga e arresse kokosit me perpunim special ka se jashtmi multi filter me materiale speciale per filtrim te persosur.
Ky filter kembimi ka me pak se 0,2 mikron saktesi infiltrimi dhe mund te heqe esencae e demshme si: molekula pluhuri, baktere, fibra amianti, plumbi, klori, ilace bimore, hidrokarburet kancerogjene policiklike aromatike, plasticitet kancerogjene, ilacet si antidepresivet, antikonceptive, antibiotike, ilace veterinare dhe shume te tjera si dhe cdo mikroorganizem tjeter patogjen te rrezikshem si: tifo, E.Coli, Dizanteri, kolere etj.

Aftesia e pastrimit te ujit ne 10.000 litra uje te filtruar ose nje vit (cila te vije me pare).

* Ju japim pajisjen Columbia teresisht dhurate per sa vite te doni perderisa ju paguani vetem filtrin e brendeshem te tij nje here ne vit vetem 119 euro dhe do te keni per nje vit uje te paster dhe te shendetshem.

Para se te zgjidhni ndonje filter nga ne ose nga gjetke lexoni dhe cilat jane pikat qe duhet te beni kujdes kur duhet te zgjidhni nje sistem pastrimi uji si dhe lexoni dhe pyetjet e shpeshta. Shtypni ketu per te zgjedhur filtrin e ujit.

Sistemi Columbia Water System.

Per me shume sqarime, informacione ose porosi telefonat e shoqerise tone jane Tel 049674558  Mund te porositni dhe te paguani me dergim dhe nje perfaqesues i yne i autorizuar te vije prane jush ta instaloje. Mund gjithashtu te kerkoni t’ju behet prezantimi ose demostrimi i Columbia ne zyrat e shoqerise, pa ndonje detyrim nga ana juaj.
Do entusiazmoheni nga rezultati i larte i tij.

 

Category: Ujit shtëpiake filtra Columbia | Views: 3148 | Added by: Admin | Rating: 3.5/2
Total comments: 0
avatar
Kompania
  • Kreu
  • Njerëzit Tanë
  • Mundësi
  • Termat e përdorimit
  • Politika për ruajtjen 
  • Dëshmi
Produkte Cilesore
Infromatat kontaktuese
Lagjja Bregu i Diellit
Rruga Mehmet Gradica049 674 558 038 720 022 045 499 941 Torontoboyy@hotmail.com Camelotiho.ks@gmail.com
Mirum
sample map